Arge

Fer Kozmetik İlaç AR-GE Birimi Olarak ;

İşimize, müşterilerimize, doğaya, canlılara verdiğimiz önem ve değer ile kaliteden ödün vermeksizin, gelişmiş Laboratuvarlarımızda doğa ve çevre dostu formüllerimizi oluşturuyoruz.

Formüllerimizi oluştururken Pharma kalite Avrupa standartlarına uygun çevre dostu aktifler ve etkinliği kanıtlanmış cilde zararı olmayan özel etken maddeler , bitkisel ekstraktlar kullanıyoruz.

Tasarlanan her bir ürün Avrupa Kozmetik Departmanı Regülasyonlarına uygun oranlarda ve etkinlikleri klinik çalışmalar ile desteklenen hammaddeler ile şekillenmektedir. Formüllerimizin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve etkinlik testlerini yaparak Kozmetik Ürün Güvenliği kriterlerine uygun ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz.

Ürün Dermatolojik testlerimizi uluslararası doğruluğu kabul edilmiş akredite laboratuvarlarda yapılmasını sağlayıp sertifikanlandırıyoruz.

Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Vücut Bakımı, Kişisel Bakım vb. ürün gruplarında her zaman sizlere doğru ve güvenilir formüller sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sağlık, Kozmetik, İlaç sektöründe deneyimli Kimyager ve Kimya Mühendislerimizle 15 yıllık bilgi ve deneyime sahip güçlü kadromuzla AR-GE, ÜR-GE ve ÜRETİM’ in her aşamasında yeniliklere açık ve sürekli gelişim gösteren ekibimiz ile sizlere her zaman çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.